Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Icdl bizonyítvánnyal orvosi...

Icdl bizonyítvánnyal orvosi egyetemre is kapok plusz pontot?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy sok helyen akár 70pontot is lehet kapni, de ha jól értem akkor ez nem mindenhol jelent előnyt(?) Orvosin számít egyáltalán? Feleslegesen nem akarok infót pluszba tanulni, csak ha van értelme. Azt tudom hogy nyelvvizsgákkal legfeljebb 48at vihetek, az már biztos meglesz, valaki tud ezen kívül még valami ilyen "egyszerűbb" pontszerzési lehetőséget? Úgy értem hogy mondjuk nem kell katonának állnom vagy gyereket vállalnom xD

2023. okt. 10. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a felvin, hogy 2024-től az orvosin mi számít plusz pontnak. Most már egyetemenként változó lesz.
2023. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tekintettel arra, hogy a 100 intézményi pontot orvosin úgy tudod megszerezni, hogy 50 pontos szóbeli vizsga + 50 pont minden más (nyelvvizsga, táborok, versenyek, stb) így nem értem, hogy nyelvvizsgákhoz még mit szeretnél pluszban.

Melyik egyetemet nézted és milyen nyelvvizsgáid vannak/lesznek? (Mármint pl Szegeden nyelvvizsgákra csak maximum 40 pontot kaphatsz, hiába van több, más egyetemekkel annyira nem vagyok képben)

2023. okt. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A 2. jól írja. Gyakorlatilag a felvételi vizsga el is dönti a dolgokat. Ne vállalj már többet, nem lesz értelme a nyelvvizsgák miatt.
2023. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!


#2 Pécs vagy Debrecen érdekel. Angol közép és felsőm, illetve német közepem van meg. Tartok attól hogy egy tárgy nem sikerül úgy ahogy szeretném, időm pedig még bőven van plusz pont szerzésre, ezért érdekel minden lehetőség

2023. okt. 12. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!