Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Magánnyomozò képzés tapasztala...

Magánnyomozò képzés tapasztalatok? Főleg a Magyar Detektív Szövetség által indított érdekelne.

Figyelt kérdés

Jelenleg vagyonőr vagyok. Két éve ebben dolgozom, de a magánnyomozò és a vagyonőri tevékenység egy lapom van említve törvény szerint/2005. évi 133-as törvény/.

Emellett jogot tanulok egyetemen levelezőn, de muszáj leszek váltani, mert olyan cégnél őrködök, ahol állandóan máshová kell mennem, és járnom kell az országot. Ebből az életből akarok kitörni ezzel a képzéssel. Mindent elolvastam az MDSZ oldalán, de ahogy láttam jelenleg nem indul náluk képzés.

Autóm van, jogosítványom is, a jogi részét biztos meg tudnám tanulni, van félretett pénzem is egy egyéni vállalkozáshoz, illetve fiatal is vagyok, szóval egyetem mellett szerintem beleférne nekem ez a pálya.

Van itt olyan, aki az MDSZ-nél végzett? Esetleg van olyan, aki máshol? Milyen tapasztalataitok vannak a képzéssel kapcsolatban?

Olyan kommenteket nem kérek, amik próbálnak lebeszélni erről!


2023. okt. 29. 18:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!