Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb vagyonőri iskola?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy személy és vagyonőri igazolványt, hogy mehessek a criterionhoz dolgozni.

Utána néztem és ezt a két vagyonőri iskolát ajánlották.

Van esetleg valakinek valamilyen tapasztalata a két iskola közül?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Két iskola: Őrtanoda ; Vokk

Normális választ szeretnék!



nov. 23. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy.
nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Attila1976 válasza:
47%
Mindegy. Elvégzed a tanfolyamot, lesz papírod mehetsz dolgozni. Munka közben nem igazán találkozol olyan dologokkal amiket ott tanulsz. Criterion melyik műfajánál szeretnél dolgozni? :P
nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

:DDD

Minden jöttment lumpent átrugdosnak ezek az "iskolák".

Gondold meg többször mielőtt pénzt dobsz ki az ablakon mert fossák a vagyonőröket ezek a gyorstalpalók, és rengetegen vannak akik dolgozni is akarnak, munka meg nem sok van. Ráadásul egy utolsó rabszolga munka ez, úgy is bánik az emberekkel a munkáltatók többsége.

nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Attila1976 válasza:
A vizsgát 1996-ban raktam le, már akkor is úgy hirdették hogy eddig 300 ember vizsgázott le nálunk, de csak egy bukott meg. Azért, mert el sem ment vizsgázni. Azóta ebben dolgoztam, csak 2 cégnél voltam nem váltogattam. Most 47évesen már olyan helyre sem vesznek fel (logisztika központ-árú rakodás, alja meló) ami úgy hirdet hogy szakképzettség-végzettség nem kell. Még annyit sem néznek ki belőlem. Biztos elolvasták az önéletrajzom :P
nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
40%
Szia, én is a Criterionnál dolgozom. Az Őrtanodát ismerem, az rendben lesz. Közel van a Criterionhoz, és az öreg Osváth (Ő a cég tulajdonosa) még komolyan veszi a képzést. Megpróbálja a legtöbb tudást átadni úgy, hogy feleslegesen ne csuklóztasson.
nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ismerősöm dolgozik ott. Ő ajánlotta, hogy ide menjek:

Személy- és vagyonőr -Pénz- és értékszállító.

Köszönöm az eddigi válaszotokat!

dec. 4. 07:49
 7/12 Attila1976 válasza:
Őrtanodán oktatják mit kell csinálni a Criterionnál?
dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Az Őrtanodánál is csak általános vagyonőri képzést tartanak, amit egy vizsgával zárnak. Ha sikerül a vizsgád (általában szokott) lesz egy államilag elismert szakmád.

A Criterion képviselője minden tanfolyami napon jelen van a suliban, Tőle bármikor tudsz kérdezni az ottani munkáról.

Ha mellettü(n)k döntesz, akkor a spec. Criterionos képzést már a munkaviszonyod alatt, fizetés mellett kapod meg.

dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Személy- és vagyonőr -Pénz- és értékszállító.


Szóval azt a tipikus piros dobozt akarod cipelni a boltokba, napi 30-40 kiszállással, min 10km sétával, úgy, hogy közben az autót is te vezeted?

Egy álom munka :D


Én is Criterionos vagyok, de ezt semmi pénzért nem csinálnám.

Nem embernek való munka az.

dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Attila1976 válasza:
Volt az már 50 feletti kiszállás is. A legdrágább cipők is lerohadnak rólad mert nem bírják a terhelést. Aztán mikor az érmezsákokkal tele rakod az autót, egy idő után te sem fogod bírni a terhelést. :D
dec. 8. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!