Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha a kresz vizsga sikerül,...

Ha a kresz vizsga sikerül, akkor mikor lehet jelentkezni a gyakorlati órákra?

Figyelt kérdés
Jövőhét szerdán megyek vizsgára és szeretnék minnél előbb jelentkezni vezetésre! Ha nem egyértelmű volt a kérdésem, akkor úgy kérdem, hogy van ennek valamennyi átfutási ideje, vagy akár a sikeres kresz vizsga után azonnal beirathatom magamat a gyakorlati órákra?

dec. 1. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Oktatót kell fel keresni és vele megbeszélni, hogy mikor tud vállalni. Legalábbis még 10 éve így volt. Szerintem most is így van. Bár lehet változott.
dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem anno (2022) a suliban mondtàk ha sikerül a kresz akkor gyere be/hívj és nézhetünk időpontot. Vidéken nekem már a következő héten el is kezdődött. Akkor van jelentősebb átfutási ideje ha iskolát valtasz
dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
dec. 2. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!