Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A coospace érzékei vagy jelzi...

A coospace érzékei vagy jelzi a tanárnak, ha kimásolt szöveget illesztek be?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy itthoni coospaces vizsgám, ahol több kifejtős kérdés volt. Az idő hiányába internetről másoltam ki a szöveget és illesztettem be. Ezt vajon kijelzi a tanárnak?

jan. 9. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen. Én vettem már észre ilyet. De nagy eséllyel nem.
jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a Coospace a legfapadosabb LMS, még a Magyarországon használtak között is.


A Canvas, vagy Moodle elég sokmindent tud érzékelni. Főképpen a másolás-beillesztést, illetve a lap elhagyását, passzív állapotba lépését.


A CooSpace ezeket nem teszi meg. A beillesztést néha-néha érzékeli, a másolást már nem. A lap adott ablakban történő elhagyását millió esetből egyszer, de a passzív állapotba lépését soha.

jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!