Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elkezdjem újra a jogosítványt?

Elkezdjem újra a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Pár éve 6x buktam forgalmi vizsgán és lejárt a 2 évem. Érdemes lenne újra kezdeni másik városba vagy biztos ugyanúgy csak pénz temető volna?

jan. 11. 09:49
 1/7 anonim válasza:
100%
miért buktál meg annyiszor?
jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sajnos csak te tudhatod.

Vannak olyan emberek, akiknek nincs elég érzékük az autóvezetéshez, lehet, hogy te is közéjük tartozol.


Viszont általában igaz, hogy senki nem az oktató mellett tanul meg vezetni, ott csak az alapokat sajátítja el. Vezetni akkor tanul meg, amikor magára van utalva, és nem azt várja, hogy az oktató mondja, mikor mit csináljon.


Egyébként ha van lehetőséged, mindenképp érdemes újra megpróbálni. Sok olyan élethelyzet van, amikor nagyon jó, hogy van jogosítványod. Előfordulhat, hogy csak rossz volt az oktatód.

jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 veterán vas ***** válasza:

Nehéz véleményt alkotni így ismeretlenül, nem is akarlak megbántani, de ennyi sikertelenség lehet hogy utal valamire.

Előfordulhat a kezdő vezetőnél, hogy 1-2 váratlan helyzetben leblokkol.

Olyan is lehet, hogy a vizsgabiztosnak éppen kekeckedő hangulatban van, vagy "túl jó" az aznapi statisztika.

Ám hat(!) vizsga bukta, az már több, mint néhány rossz véletlen, és még abból a kevés tudásból-tapasztalatból is sokat felejthettél kettő év alatt.


Persze ha érzel erőt a folytatásra, akkor fuss neki!

Semmi sem lehetetlen!

jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából a hat alkalomból három volt olyan hogy jogos volt a többinél az oktato is azt mondta hogy másoknak megszokták adni ilyen kis hibával/hibakkal
jan. 11. 16:05
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Egyetértek az előzőkkel, de én is bíztatlak a folytatásra.

A 6 alkalmon tényleg elég magas szám, de ha 6 alkalom mindegyikében úgy ültél be az autóba, hogy minden tőlem telhetőt megteszek és mégsem sikerült, próbáld újra.

Ha úgy érzed valamiben is hátrányban érezted magad a vizsgán vagy az oktató mellett, próbáld újra.

Ha érezted úgy, hogy egy másik városban jobban menne, próbáld újra.

Ha úgy érezted, hogy egyedül (ha nem ülne melletted senki) jobban menne, próbáld újra.

Ha úgy érzed, hogy a te esetedben más tanítási módra, megközelítésre van szükséges, próbáld újra.

Ha érezted úgy, hogy ha más valaki ülne melletted nyugodtabb lennél, próbáld újra.

Ha úgy érzed, neked több időre van szükséged, mint másoknak, próbáld újra.


Sok-sok ha-t írhatnék még. De, ha már ezek közül egy is megfogalmazódott benned, kérlek próbáld újra. Mivel az egészet egy oktató mellett próbáltad meg, nem tudhatod, hogy milyen lehet egy (ideális) másik esetben. Szerintem még egy próbát megér. Mindenképpen tarts ki, bízz magadban. És csináld addig amíg úgy érzed, ez menne jobban is!


Sok sikert és remélem segíthettem a döntésben!

jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
Folytasd, csak kérlek, értesíts, amikor a forgalmi vizsgád lesz.
jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta már sikeresen levizsgáztam, köszönöm szépen azoknak akik biztattak,jól esett ismeretlenül is.
ápr. 18. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!