Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Budapesten hol van olyan...

Budapesten hol van olyan műszerész tanfolyam, amit munka mellet is lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Csak napi 4 órában dolgozom, leszázalékolt vagyok. Sajnos a személyiségem végett nem tudtam az általános iskolánál magasabbat elvégezni, de arról se volt fogalmam, hogy milyen irány való nekem egyáltalán, de egy iskolai hajtást nem bírnék, ahol minden olyat tanítanak, ami nagyon nem érdekel, szóval csak tanfolyam jöhet szóba nálam. Most így kipattant a fejemből, hogy szeretnék megtanulni okostelefonokat, tableteket és hasonló készülékeket javítani, esetleg majd ilyen szervizben dolgozni! Úgyhogy szeretnék kijárni egy ilyen tanfolyamot. Ilyen OKJ-re vagy valami ilyesmire gondoltam, a lényeg, hogy kapjak "papírt" róla. Ami érdekelne, hogy Budapesten vagy környékén hol van ilyen műszerész tanfolyam, és mikor indul, mikor kell beiratkozni? Mennyi a díja egy ilyennek? Havidíjas, vagy egyben kérik? Csak mert gazdag se vagyok, de szeretnék megtanulni kütyüket javítani, amit később munkaként is csinálhatok.

jan. 18. 18:57
 1/1 anonim válasza:
Ha a számítógép szerelés is benne van a "hasonló készülék" kategóriádban, akkor pl. [link] vagy [link] oldalon minden információt megkapsz a kérdéseidre.
jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!