Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Átverés az Ecom testvérek...

Átverés az Ecom testvérek kurzusa? Volt olyan aki meg lett károsítva?

Figyelt kérdés

#átverés #csalás #Dropship #Ecom tesvérek #Ecom tesók
jan. 20. 12:41
1 2
 1/14 41009 válasza:
68%
Miután részt vettem egy 25perces tájékoztatón eloszlott minden félelmem, mert a vállalkozásomban fel tudtam használni és feltüntetni, mint költség. A srácok küldtek díjbekérőt minden flottul ment. Ahogy elutaltam a pénzt kb. 1 óran belül megjöttek az emailek, amivel tudtam aktiválni a program elindítását. Nem tudok olyanról, aki meg lett volna vezetve...
jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
A kurzus nem megvezetés, viszont a hátterük annál inkább. Én csak fejlesztés szinten foglalkoztam dropshippinggel, így keveredtem annó egy Facebook csoportba is. Ha belépsz egy ezzel foglalkozó csoportba majd a nevükre rákeresel tudsz érdekességeket olvasni. Részben ez a képzésük is egy külföldi képzés udemy-ről amelyet átvettek és lefordítottak magyarra.
jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

meg tudod esetleg írni melyik Udemy kurzust másolták mert kíváncsi vagyok!


tudom melyik csoportra gondolsz amúgy viszont abba a csoportba több önjelölt guru van mint az ecomtestvérek azt elmondom neked bizonyos Rovó Viktorral az élen aki a tudását 25.000 forint/óráért adja - úgy hogy semmit nem tud bemutatni elmondom neked, vettem tőle 10 órát de szinte semeddig nem jutottunk el, az Ecom Tesók kurzusa legalább jól fel van építve (haverom belépett onnan tudom mert megmutatta a felépítést meg a tematikát)

jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
10%
Nem átverés a kurzus, amit árulnak. Az előttem szóló betudná küldeni azt a udemys kurzust amit említett. Kiváncsian várom, szívesen megnézném. Én megvásároltam a programot, megkaptam a hozzáférés, megkaptam a hozzátartozó szolgáltatásokat, mindent amit ígértek. Mi lenne ebben átverés kérem szépen?
jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
10%
Abszolut nem atvetes. Bizony nem olcso a kurzus, viszont annal inkabb tartalmas es minosegi. A kozossegrol pedig nem is beszelve ahova bekerulsz! Csupa siker ehes ember akik minden nap osztonoznek arra hogy ne hagyjam abba!!
jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Tóth József1987 válasza:
10%
50-50 vagy igen vagy nem, aki elkezdi rájön, hogy nem, aki nem megérdemli, egyik ismerősöm megvette, én nem, ő 3 hónapja felmondott a munkahelyén, én amire jelentkeztem volna újra bezárták a programot, sajnálom, hogy nem voltam beválalósabb:(
jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Ahogy a #2 írta nem átverés, hanem csak újra dolgoztak más kurzusokat és egybe gyúrtak. A Facebook csoport amit említett abban vannak önjelölt emberek, de ez erről szól. Jönnek az emberek a sikerre éhezve és az Ecom testvérek és társaik belőletek élnek meg. A 25e Ft / órát valaki kicsengeti mint ahogyan mások is az Ecom képzését. Abban egyet tudok érteni, hogy töredék áron 4-5 udemy kurzust megvásárolva olcsóbban ki lehet jönni mint ezek a fentiek. Egyetlen plusz amit talán adnak a közösség, de udemy-n is a csatornáknak/előadóknak vannak Discord szervereik.


Ezeknek az alternatívája ha tudsz angolul a therealworld Andrew Tate által. Ár - érték arányban jobban megéri szerintem. Jogi kérdésekre - főleg a hazai jogszabályok miatt - nem nagyon kapsz választ, de ha jól emlékszem havi 50 $-ért valóban sikeres háttérrel rendelkező emberek oktatnak és a felhasználói bázis is nagyobb. Naponta vannak megbeszélések, kérdez-felelek és a felhasználók is adnak egymásnak tippeket (weboldal, termékek). Nem mellesleg nem csak Dropshipping van hanem crypto, social media, freelance és még rengeteg.

jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
amikor elindult a program 2023 februárjában, az elsők között voltam, most jelenleg 6-8 millió között van a forgalmam (profit 35%+-), aki ezt nem hiszi el azzal nem tudok mit kezdeni, több százan vagyunk discordon is a közösségbe, már ne haragudjatok hogy lenne ez kamu? egyik srác decemberbe 32 milliót csinált forgalomba, Billingo screenshotot rakott be! nem kamu értsétek már meg
jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nem kamu, én is a programban vagyok. Nőként. Rég ott tudtam hagyni a munkahelyem, szuper embereket ismertem meg.

Van aki komolyan veszi, van aki nem. Mindenki maga dönti el mit kezd a heti szinten tartott q&a-vel, több mint 40 órányi anyaggal (kb) lehet több is

Folyamatosan bővülő topic-okkal.

Amúgy, ha alapjáraton nem hiszed el magadról, hogy meg tudod csinálni akkor az ő anyagukkal se leszel előrébb. Nem véletlen nincsenek hülyék a programban. 😉

jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat én csak félek ennyi pénzt befizetni mert ez az össz megtakarításom és annyi rosszat is olvasni, hogy kicsit bizalmatlan vagyok. De jó olyanokkal beszélni akiknek releváns tapasztalatuk van. Azt megkérdezhetem, hogy a discordra hogy lehet bekerülni?
jan. 22. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!