Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az alábbi hipotézis mennyire...

Az alábbi hipotézis mennyire lehet könnyen alátámasztható/illetve a szakdoga címéhez kapcsolódóan elindulhatok ezen az irányon? (Legelső szakdolgozatom lenne)

Figyelt kérdés

Téma Jelenkori nevelési/oktatási problémák.


Jelenleg arra gondoltam, hogy a téma "gerince" lehetne az okos eszközök használata, mennyire jó/nem jó az oktatásban,nevelésben.


A kutatómunka alapja folyóiratok, irodalmak és felmérések lennének.


A hipotézisem pedig, az lenne, hogy a jelenkori okos eszközök nagy mértékben károsak a jelenkori fiatalok tanulmányaira.



febr. 5. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eszköz helyett, az eszközhasználat módja és tartalma lehet a negatív szerintem.
febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, csak nem jól fogalmaztam, bocsi :)

Köszönöm!

febr. 5. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt még leszűkíteném korcsoportra. (Kisgyerek vagy kamasz például.)
febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen módszerrel szeretnéd a hipotézist alátámasztani. Ha statisztikai módszerrel, akkor a "nagy mértékben káros" az nem elég konkrét. Ha átírnád arra, hogy az "Az okoseszközök napi használati ideje rontja a diákok iskolai teljesítményét", ezt már például vegyes kapcsolattal lehetne vizsgálni.
febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!