Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyi idő alatt lehet végezni...

Mennyi idő alatt lehet végezni az e-titannal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most kezdtem a Kreszt, online tanulom az e-titanon keresztül. Lehet, hogy csak én vagyok nagyon lassú vagy csak hülye, de mindenki körülöttem azt mondja, hogy a B kategóriással 10-20 óra tanulással végzett. Én most fejeztem be az elsőt 6 óra tanulással. Most vagyok az anyag 24%-nál. Ha valakinek van valami gyorsabb tippje, azokat örömmel

olvasom.

Ui.: e-titanosoktól kérdezem legfőkképpen



márc. 9. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Hová sietsz? Ilyen ütemben haladva is végzek vele 24 óra alatt. Az a 20-tol nincs olyan messze, hogy hülyének kelljen érezned magad. Amúgy a jó KRESZ alapok nagyon fontosak, és a gyakorlati órák is hatékonyabbak lesznek, ha ott már nem kell a KRESZ-szel külön foglalkozni, csak az alkalmazását kell begyakorolni.
márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elsietni, tényleg tanuld és értsd meg a szabályokat, mert a forgalomban használni kell tudni őket. Én egyébként nagyjából 2 hónap alatt csináltam meg, szép kényelmesen, átlagosan napi 35-50 percet foglalkoztam vele.
márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Anno én is ráparáztam, hogy lassú vagyok. Ennek ellenére 20 óra alatt (vagy még annyi se) végeztem vele.

Az anyagot nem szó szerint kezdtem el tanulni. Türelmesen, figyelmesen végig olvastam aztán jó párszor kitöltöttem a végső tesztet. Vizsgán 1 kérdésre adtam csak rossz választ.


Szóval nem kell sietned. Ha 40 órát használod a programot akkor sincs semmi baj.

márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De őszintén, számít ez? Van aki alaposabban tanul, van aki inkább csak átfutja, mindenki más, mindenki máshogy akar/tud tanulni. Én is amúgy paráztam azon, hogy "jaj ne, olyan lassan haladok, mi van ha kifutok az időből".. hát, nem futottam, egyáltalán nem. :D Megérted amit olvasol? Tudod értelmezni? Akkor nem vagy hülye. :D Illetve ez kresz, nem baj ha lassabban tanulod, a lényeg hogy megjegyezd, mert most persze át kell menni a vizsgán, viszont alapból elég fontos, hogy mielőtt elkezdesz vezetni, légy tisztában a szabályokkal, szóval nem baj, ha lassabban tanulod. A lényeg, hogy megtanuld. Illetve úgy is kifizetted, akkor miért is sietnél? Nyugodtan használd, ne siesd el.
márc. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónap volt
márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én inkább az az ember vagyok, aki elkezd tanulni, csak azt tanulom pár napig és utána levizsgázom belőle . Inkább megtanulnám gyorsan. Vezetni azt tudok, szoktam. Tisztában vagyok a kellő szabályokkal. Értem hogy a kreszben minden fontos de őszíntén, ha megkérdezik tőlem a vizsgán hogy hány villanás/perc az autók irányjelzője, azt nincs ember a földön aki ezt az infot hasznalja barmilyen helyzetben.
márc. 10. 17:19
 7/7 anonim válasza:
Az elején lassabban pörög az anyag amúgy. Én is azt hittem, hogy jó sok óra lesz de kb 50% tol már sokkal kevesebb és könnyedebb részek több százalékértékkel mentek le.
márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!