Hogy legyek újra lelkes?

Figyelt kérdés

Több sikertelen forgalmi vizsga után oktatót váltottam. Az új oktató nagyon rendes, kiderült, hogy több dolgot is helytelenül tanított meg az előző oktatóm. Viszont hiába tudom, hogy nem feltétlenül az én hibám, hogy nem mentek a vizsgák(a rosszul tanított dolgok miatt) és hiába rendes az oktató egyszerűen nem tudok újra lelkes lenni. Csak próbálok túl lenni rajta, úgy érzem, hogy ez sokszor gátol, nem tudok ez az érzés miatt annyira koncentrálni. Plusz újra és újra beugrik, hogy mit, hogy mondott az előző oktató.

Volt valaki hasonló helyzetben? Ha igen, hogy jutott túl ezen?



ápr. 19. 19:02
 1/6 anonim válasza:
100%

Próbáld meg a múltat kicsit félretenni és koncentrálj arra hogy most már jobb lesz az új oktatóval. Biztos vagyok benne, hogy pár óra és menni fog minden.

Ha meg a vizsgák miatt érzed magad rosszul, ne tedd. Egyrészt nem a te hibád, másrészt ha a te hibádból adódna akkor se lenne gáz, ez bárkivel megesik. Az lenne gáz ha feladnád. Ne add fel, már nem sokára meglesz a jogsi, biztos vagyok benne!!! Fel a fejjel, legalább rutinosabb leszel :)

ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igyekszem pozitívan gondolkodni, elképzelni, hogy minden jól megy, de amikor már ott vagyok az autóban újra jönnek a negatív érzések :(
ápr. 19. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
A negatív érzések hozzátapadhattak az autóhoz. Integráld őket, és magyarázd el magadnak, hogy ezek régi, már nem aktuális érzések.
ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, megpróbálkozom vele 🙂
ápr. 20. 09:18
 5/6 anonim válasza:
Miket tanított rosszul pl?
ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1. Mikor kezdjek el indexelni(ő úgy volt vele, hogy 3-4 villanás elég, hogy ne gondolják, hogy félre akarok állni stb, így viszont mindig nagyon későn kezdtem el lassítani és visszaváltani)

2. Hiába "kérte" az autó mindig azt mondta, hogy kisebb távokra ne váltsak

3. Y megfordulást mindig kocsi felhajtónál csináltuk, az új oktató azt mondta, hogy hivatalosan vizsgán nem tehetem meg(egyik bukásom pont az y volt, de nem indokolták meg)

4. Sok kanyarnál benyomott kuplonggal voltam(valószínűleg a már írt késői váltás miatt), azt mondta, hogy ez rendben van

5. Nem volt fokozatos lassítás amikor piros lámpa felé mentem. Ahogy ott voltam fék és ennyi. Az új oktatónál reagálni kell rá, fokozatosan lassítani, visszaváltani


Hirtelen ezek jutottak az eszembe

ápr. 21. 18:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!