Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Középszintű érettségivel amit...

Középszintű érettségivel amit lehet szerezni ECDL-t, az 7 modulos?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Középszintűvel szerintem nem lehet ecdl-t szerezni.

Emeltnél van a 7 modulos, középnél ha van is tuti nem ennyi.

2010. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet pedig:) Kár,h nem annyi:(
2010. okt. 29. 09:27
 3/13 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy lehet, sőt...

Előző tanévben érettségiztem középszinten infóból ötösre, 86%-kal. És ha a bizonyítvány vagy a törzslap fénymásolatával együtt elküldöd egy adott címre és ha kifizeted a regisztrációs díjat, akkor megkapod az ECDL vizsgát is.

2010. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
jahm... úristen :D Szerintem félreolvastam amit írtál. Bocsi. :$
2010. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Az ECDL nem jó semmire, fölösleges ezen gondolkozni.
2010. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert egyetemen 7 modulossal kitudom váltani az info óráimat,és most adtam be a papírokat h kapjak.Nem kell okoskodni :-)
2010. nov. 1. 22:31
 7/13 A kérdező kommentje:
Mármint ez a kedves utolsó válaszolómnak ment.:)
2010. nov. 1. 22:34
 8/13 anonim válasza:
Amúgy pedig igaza van. ECDL vizsga manapság már szinte 'alap' dolognak számít. Úgy, mint az érettségi. Ha valami szám.géppel dolgozó helyre akarsz menni, nem az ECDL kártyád lesz az első dolog, amit nézni fognak.
2010. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na neeeeeem mondooood?

Emberek ne legyetek már hülyék!:D

Nem akarok sértő lenni,de mégis honnan veszed,hogy azt hittem,hogy az ECDL egy csodanagy papír?:D:D

Semmelweisen elfogadják az informatika óra kiváltására,megkapom érte a kreditet és mindössze ehhez fogom felhasználni a jövő félévtől.

2010. nov. 4. 17:37
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem egyértelmű: Van informatika érettségim már.( e miatt kitudtam váltani ezt a szart:D)
2010. nov. 4. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!