Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Pálya alkalmassági vizsgálatra...

Pálya alkalmassági vizsgálatra autóbuszhoz, hol kell jelentkezni? Mennyi a várakozási idő a vizsgáig? Mennyire szigorú ez a vizsga?

Figyelt kérdés
Bár én még az MHSZ nél vizsgáztam,1973 évben hivatásos jogsit kaptam A B C kategóriából. 1982. évben vizsgáztam E D kategóriából. 1983. évtől kezdve folyamatosan autóbusz vezetőként dolgoztam távolsági járatokon 1997. évig. akkor egy otthoni balesetből eredően leszázalékoltak, és már nem tudtam dolgozni 2021. évben meg öregségi nyugdíjas lettem.Most megkerestek és hívnak autóbuszt vezetni munkásjáratra. Csak hogy nekem nem volt PÁV II vizsgám, akkor még nem kellett amikor én dolgoztam, de GKI vizsgával sem rendelkezem. Tachográf vizsgával sem. Kérdezem ezeknek a vizsgáihoz hol, miből lehet felkészülni, és mennyi időbe telik, amíg meglesz minden vizsgám? Köszönöm szépen a válaszokat.
máj. 15. 13:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!