Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elvégezhetem valahogy a...

Elvégezhetem valahogy a tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy manikűr - pedikűr - műköröm tanfolyamot elvégezni. Úgy érzem, elég sok mindent tudok róla, már több, mint egy éve van műkörmöm, és érdekelne is a dolog.

De az a "baj" , hogy 16 éves vagyok, jövő március végén leszek 17. A városban (Siófok) indul 2 tanfolyam is januárban. Az egyikhez 8. osztály elvégzése, plusz a 18. életév betöltése szükséges - ez kilőve - a másikhoz a 10.évfolyam elvégzése, meg egészségügyi papírok kellenek. Most vagyok 10.-es, de már 11. lennék, csak 0.as voltam, (így szereztem egy német érettségit), most nem tudom hogy ez számíthat-e valamit, vagy hogy 10. év közben kezdem el. Valamilyen megoldásnak lennie kell, mert egy évfolyam-társamnak pl. már kb. egy éve megvan, és még nincs 18 éves... Nagyon szeretnék ezzel foglalkozni, és örülnék, ha már nyárra meglenne erről a tanfolyamról a bizonyítványom, és már tudnék kezdeni valamit.



Köszi előre is a válaszokat! :)


2010. okt. 30. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Amikor én csináltam ugyanigy tanfolyamot azt monták nekem h s vizsga idejére kell meglennie a 10.osztálynak..

Vedd fel a szervezővel a kapcsolatot,tuti megoldható valahogy:)

2010. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az jó is lenne, mert ha januárban kezdem, akkor május körül végzek a tanfolyammal (4-4,5 hónapot írtak), és június közepén meg már megkapom a bizonyítványt a 10. osztályról.


Köszönöm a válaszod, sokat segítettél! :)

2010. nov. 2. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
www.vallalkozosuli.hu - nézd meg itt!
2011. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!