Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Drog és toxikológiai technikus...

Drog és toxikológiai technikus szeretnék lenni. HOgyan lenne lehetsége és hol?

Figyelt kérdés

A neten láttam hogy pesten oktatják az Irinyiben,de mintha felszívódott volna az az iskola,se weboldal,se mail cím ahol lehetne érdeklődni.

Egyébként Esztergomi vagyok.


2010. nov. 13. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
szerintem ilyen nincs. legyél vegyész.
2010. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig én is eljutttam,.de még mindig nem tudom hogy hol kell felvételiznem!? Hol oktatják!?
2010. nov. 14. 09:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Létezik ez a szakma. Én anno (2006ban végeztem9 az Irinyiben.Összevonták sajnos a Petrikkel. Nekünk is ez a bánatunk hogy semmi nem maradt meg csak pár fénykép róla amit még akkor csináltunk amikor odajártunk...

Nézz körbe itt: ez a Petrik oldala: [link]


Az uj okjvel nem vagyok teljesen tisztában,de ha megkérded a Banai tanárnőt a suliban biztos tud segiteni hogy mi megy hogy:) Sok sikert! Egy exirinyista

2010. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!