Mit kell tanulnom, hogy rendezvényszervező lehessen belőlem?

Figyelt kérdés
Most 15 éves vagyok, és gimnáziumba járok. Jövőre faktot kell választanom és fogalmam sincs hogy mi legyen az. Mit ajánlotok? Vagy milyen fősulira menjek, és milyen tárgyból érettségizzek? Köszi
2010. nov. 18. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

turizmus és vendéglátás szak ->onnan szakosodsz kongresszus- és rendezvényszervezésre


Többihez felvi.hu a barátod.

2010. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Silber ***** válasza:
Szerintem ajánlott lenne megnézned az andragógia szakot.
2010. nov. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ahhoz nem kell fősuli. én évek óta azzal foglalkozom úgy, hogy amikor elkezdtem még érettségim se volt.
2010. nov. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább ne legyen diplomád, de kreativitásod, rálátásod és ötleted annál több, mint fordítva... :S

Andragógia vagy turizmus-vendéglátás szak, de vannak OKJ tanfolyamok is, találkoztam már rendezvényszervezőivel is.

csajos szakma, amiben elengedheted a fantáziádat :)

igazából nem kell hozzá semmi különös, felvételinél jól jön a magyar, matek, töri vagy egy idegen nyelv, de nem kell rajzból vagy pl müv.töriből külön érettségizned :)

2010. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!