Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen tanfolyamot érdemes...

Milyen tanfolyamot érdemes ezek közül elvégezni, amivel a jövőben könnyen el lehet majd helyezkedni és mind e mellett jól keresni?

Figyelt kérdés

Amelyek leginkább szóba jöhetnek nálam:

SEO

SAP

Webdesign - grafika


2010. nov. 22. 17:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
SAP | SEO mit takar? Informálatlan vagyok...
2010. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

SAP - röviden és nagyvonalakban ez egy vállalatirányítási rendszer

SEO - keresőoptimalizálás

2010. nov. 22. 17:44
 3/11 anonim ***** válasza:
A SAP-ot sokszor kérik álláshirdetésekben.
2010. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, azért is gondoltam erre. Végignéztem hogy mi az amit egész gyakran írnak az elvárásoknál, és ezeket találtam a legjobbaknak amilyen irányban tovább lehetne gondolkodni.
2010. dec. 5. 18:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Webdesign egyértelmű...de OKJ-s papírt keress inkább.
2011. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Végül is én is a webdesign mellett döntöttem SEO-val együtt, mert szerintem úgy még több lehetőség van, és össze is függ a kettő valamilyen szinten.
2011. jan. 12. 12:42
 7/11 anonim ***** válasza:
És találtál jó sulit?
2011. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Találni találtam sulit! A tanfolyam jövőhéten kezdődik majd, 9 hónapos, azt nem tudom hogy mennyire lesz jó, de az elmondások alapján jó. Remélem tényleg így van.
2011. jan. 13. 10:23
 9/11 anonim válasza:

Szia!


Milyen sulit találtál? Engem is a webdesign érdekelne, de fogalmam sincs hogy hol lenne érdemes tanulni. Előre is köszi a választ!

2012. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia


Én ezt a tanfolyamot csináltam.

[link]


Az alapokat, amire már lehet építkezni azokat itt meg tudod tanulni. Bár az is igaz, hogy ha tényleg érdekel a webdesign, akkor ezeket amit itt megtanítanak saját utánajárással is meg tudod tanulni, csak azért mert érdekel, és olvasgatsz, keresgélsz a neten. Csak annyi hogy az úgy valamennyivel hosszabb idő. De lehet hogy annyival többet is ér.

Szóval csak akkor érdemes szerintem belekezdeni ha tényleg elhivatott vagy, és neked ez örömöt szerez, hogy napi szinten órákat foglalkozol ezzel. Mert anélkül nem megy.

2012. jan. 19. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!