Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik autós vezetéstechnikai...

Melyik autós vezetéstechnikai képzésre érdemes menni?

Figyelt kérdés

Szeretnék jelentkezni egy közepes sebességű vezetéstechnikai képzésre. Sok olyat találtam, ami néhány órás, ill. amelyik egész napos. A kérdésem, hogy egy félnapos (kb. 3-4 órás) képzés mekkora tudásanyagot ad, megéri-e a pénzét? (Nyilván egy egész napos jobb, de nem biztos, hogy akkora összeget ki tudok magamból sajtolni)


Tapasztaltabbaktól szeretnék ajánlatot kérni, hogy melyik cég kurzusát ajánlják.


2011. jan. 3. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A Hungaroringen van kint az Allianz biztosító vezetéstechnikai tréningje, én elvégeztem az egész napos intenzívet, nem olcsó, de szerintem nagyon jó. Jeges, csúszós úton, kanyarokban, fordulás, jeges lejtőn elindulás felfelé, hirtelen defekt, sok mindent gyakoroltunk. Élveztem. A legjobb a szlalom, időre megy lehet versenyezni:-)))
2011. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!