Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire esélyes szerintetek,...

Mennyire esélyes szerintetek, hogy egyszer lesz jövöje az esküvőszervező szakmának? Érdemes elvégezni egy tanfolyamot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak és lesznek kényelmes emberek, akiknek sok pénzük van, akkor van reményed.
2011. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem elég egy tanfolyam. Kell jó ismeretség az éttermekben,virágboltokban stb, stb. és kellenek pénzes ügyfelek is.
2011. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hobbiból végeznéd el a tanfolyamot, úgy, hogy van más végzettséged, szakmád, akkor szerintem nem veszthetsz vele. Viszont erre egy életet nem érdemes alapozni.
2011. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van ismerettséged a szolgáltatóknál (virágbolt, étterem, szálloda stb.), akkor érdemes ráalapozni. Amúgy nem.

21/N

2011. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
76%
Külföldön eltudnál helyezkedni, itthon nem biztos :S
2011. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szrintem van értelme,de ha Pesten vagy valami nagyvárosban fogsz dolgozni.
2011. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
A fentieknek fogalma sincs az esküvőszervezésről... Beszélgess inkább egy olyannal, aki tényleg benne van ebben a szakmában. Az esküvőszervezők nem kerülnek plusz pénzbe a párnak. Neki abból van a pénze, hogy az általa beszervezett zenekar, étterem, stb stb jutalékot ad a kuncsaftért cserébe a saját pénzéből. Ez általában 5% körül van, de a kialakult kapcsolattól függ. Unoka nővérem ezzel foglalkozik, de nem tudom mennyit keres vele, mert a férje elég jól keres. Neki is jó állása volt, de jött a baba, és ezzel a melóval sokkal több ideje van a picire. Gondolom azért nem keres rosszul. Azt viszont tudni kell, hogy ez nem egy tanfolyamon múlik, hanem a rátermettségen, ismeretségen, kapcsolati tőkén.
2011. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!