Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van lehetösége egy kismamának...

Van lehetösége egy kismamának aki gyeden van, holy tanuljon? Van olyan tanfolyam amit ingyen ellehet végezni?

Figyelt kérdés
Sajna azt hallottam már nem nem lehet gyes allatt ingyen tanfolyamra menni:(,túl sok a munkanélküli azokat képezik akiknek nincs semmi jövedelmük
2011. jan. 27. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyetemen levelezőre járhatsz államilag támogatottra, vagy okj, távoktatás. Felsőoktatásba való jelentkezéskor előnyben részesítenek, és kapsz plusz pontokat is.
2011. jan. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

utána néztem már a fösulinak,sajna az érettségim eredménye nem biztat hogy állami támogatot renszerbe felvegyenek,már 7éve érettségiztem,mindenképp felvételi vizsgám lenne,de idegennyelv ismeretem se túl jó:)

Van már egy OKJ papirom,egy sima tanfolyamom,érettségi, 3 keménytáplás bizonyitványom,só serint arra se jók!


Csak OKJ képzésre gondoltam,amivel tényleg eltudok helyezkedni,eddig folyamatos müszakba 12órás múnkarendbe dolgoztam,de gyermek mellett nem tudok vissza menni ilyen munkarendbe!

Kismama müszak nincs,két gyerekem van,azért nem veszik be bölcsibe a nagyot mert itthon vagyok a picivel.

Még nem mehet óviba mert 2éves.

Nehéz lenne igy tanulni ,de ha támogatott képzés lenne azt elvégezném!

2011. jan. 28. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!