Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes elmenni 40 órás svéd...

Érdemes elmenni 40 órás svéd masszőr tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Ennyi idő alatt meg lehet tanulni ezt a masszázsfajtát előképzettség nélkül? Van valakinek tapasztalata esetleg a Cédrus Centrummal kapcsolatban? Ide mennék tanfolyamra.
2011. jan. 29. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Én eléggé körülnéztem anno a piacon, de ezzel a névvel nem találkoztam. Attól persze még lehetnek jók. Én azt tanácsolom neked, hogy olyan cégeket keressél, ahol OKJ-s gyógymasszőrképzés is folyik, és ott válassz egy svédmasszőr-tanfolyamot. Hogy érdemes-e, az attól függ, mit akarsz. Ha a barátaidat meg a családodat masszírozni, akkor feltétlenül. Ha vállalkozást akarsz indítani, és kell egy olyan papír, amire kiadják a vállalkozóit, aztán majd gyakorolsz a vendégeken, akkor is. Ha komoly tudást akarsz, akkor nem. De mindennek ez az alapja, csak legyél tisztában vele, hogy hol lesznek a határait. Egészséges embereknek jóleső frissítő masszázst tudsz vele biztosítani.
2011. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!