Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Ring Szakképző Iskola...

A Ring Szakképző Iskola művészeti képzése milyen színvonalú?

Figyelt kérdés
Érdemes jelentkezni oda?
2011. febr. 14. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, de engem is érdekelne, mert lehet, hogy oda jelentkezem fotóra. azt hallottam, hogy nincs felvételi, szóval nem nagyon szűrik meg, ki jut be...
2011. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nézegettem, akik végeztek meg oda jártak milyen színvonalúak, hát nagyon gyengék ezért feleslegesnek láttam, hogy menjek oda
2011. márc. 6. 10:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ügyintézők jófejek,

de órákon nagyon hajtják az embert, kb két hónap múlva már anatómiáznak, így nem fordítanak elég időt a rajzos alapokra (kockológia és a többi). Másodév végére ha jól tudom, teljes ember rajzokig jutnak.

Van ismerős, aki dicséri, és van aki nem.

2011. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nagyon gyenge dolgokat találtam, akik színötösre végeztek.

akinek van elvárása annak nem tetszik akinek nincs annak igen, szerintem.

2011. márc. 17. 13:15
 5/8 anonim válasza:

Csak azoknak a személyeknek ajánlom a Ring Szakképzőt, akiket hobbiszinten foglalkoztat egy-egy hivatás (pl. festő, alkalmazott grafikus, képgrafikus, stb.) ... ellenben, ha abból a szakmából szeretnéd megkeresni a kenyeredet, amit ott tanítanak, akkor NEM, mert nem ad piac-, ill. versenyképes tudást.

A színvonal nagyon gyenge, s valóban olyan dolgokra adnak ötöst, amitől az ember saját magát érzi kínosan. De ez természetesen teljesen érthető... fontos megérteni, hogy ez az intézmény (legalábbis jelen állás szerint), nem tehetség-, hanem pénzorientált. Például az államilag finanszírozott diákoknak is kell vizsgadíjat fizetni (nem tudom, hogy máshol kell-e).

Úgyhogy aki teheti, az messzire kerülje el... én nagyot csalódtam benne. :( Tavaly vágtam bele (idén fogok végezni), de már nagyon várom a végét... két értékes esztendőt, eme szennyre vesztegettem.

2011. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hello! Én az Athenebe járok; gondoltam; átjlentkezek a Ring be, de ahogy nézem semelyik sem jó suli:S
2011. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A suli gáz. November elejére lett végleges órarend... Egyetlen rajzterem van, egy hangár. Gyakran 100-120 diák van benne egyszerre. 1 darab szétbarmolt csontváz kb. 900 diákra.

Van, hogy gyakorlati órán 40-45 ember van egy osztályban egyszerre, néha 2-3 osztályt egyetlen tanár visz...

Másodévre 3-an maradtunk a 35-ös kezdőcsapatból. Szerintem ez mindent elmond.

A vécében idén még nem láttam szappant...

Nem tudom ellenőrzik-e az ilyen sulikat, de van egy tippem, ha igen, akkor hogyan.

Szerintem helyzetjelentésnek ennyi éppen elég. Ha van kedved, gyere. Olcsó, de annyit is ér. Csakúgy, mint a többi "ingyenes" suli. (idézőjel, mert az első szakmánál is kell fizetni félévente 10 ezret és a vizsga sem ingyenes, csak ezt nem reklámozzák. Ha már bent vagy és megkapták utánad az állami pénzt, mindegy vagy. Ha feljelented őket, akkor te vagy a nehéz eset: a jogtudatos. És amúgy sem történik semmi - valahogy mindig megússzák...).

2012. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rengeteg feljelentése és sara van ennek az iskolának, ne jelentkezzetek ide. A végén nagyon bánnátok!
2014. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!