Milyen a tapasztalat 2F iskoláról?

Figyelt kérdés
Most találtak meg telefonon és nem nyelvtanulásra invitálnak hanem számítógépes képzésre.Szerintetek?Azt nem tudom mennyibe kerül mert azt nem mondta hiába kérdeztem.De a nyelv tanulás az nekem nem kifizethető,gondolom ez se olcsó.Ja,gyeden és gyesen lévő anyukákat keresnek meg.Vélemény?
2009. febr. 12. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Drágák. És az ott dolgozók se pihennek sokat (munkához képest kis pénzért). Én egy másikat keresnék a helyedben.
2009. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen én voltam olyan "okos" hogy náluk tettem OKJ-t "számítástechnikai szoftverüzemeltető és webszerkesztő" címen... eszméletlenül drágán! Meg se kérdezd. (Fiatalkori baklövés...) Az oktatók rendesek és jók, csak hát a díj nem áll összhangban a szervezéssel, sem pedig a megszerezhető ismeretekkel.


Kevés. A lényeget már nem tanították meg, hogy a "profi webprogramozói" csoportba is befizessek, ha egyáltalán akarok valamit kezdeni vele. Mondjuk azóta autodidakta módon, lassabban, de szinte ingyen is fejlődök a témában.


Helyette internetet, segítő fórumokat, könyveket ajánlok. Ugyanannyit biztos el tudsz magadtól is sajátítani potom pénzért, gyakorlással, önzetlen emberek segítségével (bár lehet hogy tovább tart, de akkor se éri meg).

2009. febr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én állásinterjún voltam már a 2F-nél, szerinted milyen munkaidőt mondtak bruttó 120-ért? Reggel 8-tól este 8-ig... Aki emellett még kedvvel is csinálja, annak vagy nincs senkije, vagy nem normális. Ja, és ez még nem az oktatók munkája, csak az adminisztráció része, ami viszont szoros kapcsolatban áll az oktatás szervezésével, ami meg nem csak az oktatóknak, hanem a diákoknak is fontos.
2009. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Már le is mondtam róla.::))
2009. febr. 13. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az árához képest nagyon gáz. Persze tanulnak valamennyit, meg vácon pl. jófej volt a tanár, rugalmas a bejárás (két párhuzamos tanfolyam órái, a lényeg hogy heti egyszer bent legyél). De nagyon drága. És persze simán odaveszik a 12-14 éveseket, és nem mondják meg neki, csak a szerződés aláírása után, hogy vizsgapapírt érettségiig nem kaphatnak.
2009. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát nem tudom nektek milyen szerződésetek volt, Az enyémben nem volt apró betűs rész és egyértelműen le volt írva hogy mint minden OKJ-s bizonyítvány megszerzésénél, itt is alapfeltétel a vizsgához az érettségi bizonyítvány.
2010. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én annyit tudok,h jártam a 2F-hez, és nemcsak szerződéskötéskor, de az első órán is elhangzott,h mi az okj vizsgázás feltétele,senki nem érezte becsapva magát, korrekt tájékoztatást és felkészítést kaptunk.
2010. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok! Én elvégeztem a 2F-nél egy weboldal szerkesztői képzést és nagyon megvoltam/megvagyok elégedve vele ugyanis olyan tudásra tettem szert, amely segített abban, hogy a tanfolyam elvégzése után 3 hónapon belül állást találjak webdesign cégnél távmunkában. Azóta is a cégnél dolgozom, de már külföldi design megrendeléseket is kerestem; mindezt az interneten. Ezt csak azért írtam le, mert úgy gondolom, hogy főleg a gyeden/gyesen lévő anyukáknak igencsak jól jöhet néhány otthon, gyerek mellett elvégezhető munka. Nem kell sok munkára gondolni, de már havi 60 ezer forint plusz pénz is jól jöhet egy családnak és ezt vígan meglehet csinálni gyerek mellett is. Aztán ha majd a gyerek oviba megy többet is lehet dolgozni, így a határ a csillagos ég!

Szóval a 2F-nél olyan tudást szereztem, amely nélkül ma nem tudnék távmunkában weboldalakat készíteni. Hogy máshol is megszerezhető lett volna ez a tudás, kevesebb pénzért? Lehet, de számomra az az oktatási módszer, ahogy a tanár tanított, gyakorlat orientáltan és tényleges életszerű példákon keresztül oktatva, ami az életben is megállja a helyét, nemcsak a vizsgán, számomra mindent megért és nem utolsó sorban kaptam egy nemzetközi bizonyítványt (ami sokat segített a külföldi munka megszerzésében) és egy OKJ-s bizonyítványt is. Kinek ne érné ez meg!!!

2010. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem iskola, hanem egy maffia, behajtó cég!
2010. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!