ECDL - Velemenyek? Megeri?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Haverom szerint csak lehuzas az egesz, nektek mi a velemenyetek? Info suliba jarok, nevetsegesnek tartom, de kapok barmi pluszt erte akarhol? Pl CV-men latjak hogy ECDL akkor tobb eselyem van?


2011. márc. 3. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A véleményem hasonló, mint a haverodé. Gimiben beetettek minket a tanárok, hogy hogy megéri, sőt micsoda hátrányban lesz az, aki nem teszi le stbstb. Aztán megcsináltam 7 modult, kidobtam többtízezer ft-ot és kitörölhetem vele... Idén mentem egyetemre, már volt 2 félév infóm, de semmi hasznát nem vettem. A táblázatkezelésben jól jött néhány függvény ismerete, de ezt nálunk az is megtanulta, aki nem csinálta meg a vizsgát. Ráadásul én olyan szakra járok, ahol jól jön az informatika tudás (közgazdasági). Szóval pénzkidobás az egész... reméltem, hogy majd elfogadják valamilyen tárgy helyett, vagy valami, de semmit nem ér, egy nulla. Ez max annak jó, aki idősebb, és nem egyértelmű, hogy ért a számítógéphez, vagy nem járt egyetemre, és nem vett részt több évnyi informatika oktatáson. De ha igen, máris felesleges, egy diploma mellett főleg.

19/L

2011. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én informatikatanár vagyok, és nem nagyon szoktam ajánlani. Ez egy magánvállalkozás, valakik jól járnak vele, de nincs semmiféle jogszabályi háttere, semmilyen hivatalos következmény nem fűződik hozzá, ami legalább egy miniszteri rendeletben le lenne írva.
2011. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem sem éri meg, ha csak nem előírás valahová, föleg ha infó suliba jársz akkor te azt már tudod vagy tudni fogod!
2011. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!