Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Honnan tölthetném le Betty...

Honnan tölthetném le Betty Edwards: SZÍNES jobb agyféltekés rajzolás című könyvét?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Adok egy linket én az előbb szedtem le innen, de be kell regisztrálnod a könyvet két részletben tudod letölteni, én nem vettem prémium tagságot maradtam a sima letöltésnél ami ingyenes de így egy letöltés után fél óráig nem lehet újabbat letölteni, regisztráció után írd be a keresőbe ,hogy Betty Edwards és kilöki miket tudsz letölteni, megvan a könyv magyarul és munkafüzetek is vannak.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A munkafüzetet is le akartam tölteni, de azt már törölték szerzői jogok megsértése miatt, úgy, hogy szerintem töltsd le a könyvet amilyen gyorsan tudod mert tuti azt is törölni fogják.
2011. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igenigen, köszi, de ez a sima. Ez már megvan. ^^ És a könyvesboltban láttam ugyanezt, csak ott már a színesceruzák használatát tanítja.. És annak a linkjét sehol se találom (ha van egyátalán). =(
2011. márc. 16. 14:01
 4/6 anonim válasza:
nc..r.cc minden fent van megnéztem neked. 2004 es, 2008 as és 2009 es kiadás is. és a munkafüzi is. Töltsd le onnan. Ha nem vagy regisztrálva valamelyik ismerősöd biztos!!! és ö le tudja tölteni neked. Elküldeném szívesen mailben is, de az egyik 123mb és a többi is jóval 25 felett van.
2011. márc. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
bocs elírtam az elejét Ncore
2011. márc. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

06:20 -as válaszolónak: küldd ezzel, azt hiszem 1 gigát tud

[link]


Nekem is jó lenne! Privát e-mail-t megadom a kérdezőnek, légyszíves rajta keresztül küld el nekem is!

2011. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!