Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes úgy vennem klasszikus...

Érdemes úgy vennem klasszikus gitárt, hogy egyáltalán nem értek hozzá, de meg szeretnék tanulni rajta játszani?

Figyelt kérdés

youtubes tutoriálokból,online gitároktatásokból meg lehet tanulni?

Meg fogok tudni tanulni így gitározni?


2011. márc. 21. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szorgalmasan gyakorolsz meg nem vagy teljesen kétbalkezes, akkor pár hónap alatt megtudsz annyira tanulni, hogy élvezhetö legyen, amit játszol.
2011. márc. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem a kérdés megfogalmazásakor már Te magad is tudtad a választ.. Tehát, ha egyáltalán nem értesz hozzá, akkor próbálj szerezni valakit aki elkísér. Ez biztosabb. Én a gitáromat interneten rendeltem; nem mondom, hogy megbántam, de nincs összehasonlítási alapom, sajnos. Nem volt nagyon drága, de most már biztosan mást vennék.


Az internet hasznos, sok mindent el lehet lesni - főként ha önállóan állsz neki és nincs melletted tanár.


Hány éves vagy, milyen zenét (komoly, könnyű stb.) szeretnél játszani?

2011. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Érdemes, sőt inkább ezen kezdd a tanulást, mint elektromos gitáron. Szerintem főleg az elején jobb, ha valaki tanítgat, hogy ne rögzüljenek rossz fogások. Később attól függően milyen zenét szeretsz már mehet egyedül is. Azért jó, ha olvasol kottát is. Én klasszikus gitároztam évekig. Ma már kicsit elhanyagoltam, szóval a lényeg a sok gyakorlás, amikor előbb tudja a kéz, mit kell játszani, mint az agy.
2011. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!