Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik a legjobb sminkes-tanfo...

Melyik a legjobb sminkes-tanfolyam?

Figyelt kérdés
Sminkes szeretnék lenni,OKJ végzettséggel (rengeteg helyen írják,hogy ebből igazi okj-t nem is lehet tenni,ez igaz?) Hol van a legjobb oktatás és milyen árban mozog?Mire számítsak a tanfolyammal kapcsolatban?(Főleg olyanokat kérdeznék,akik jártak,vagy járnak valahova tanfolyamra,vagy a szakmában dolgoznak) Fontos lenne.Előre is köszi!:)
2011. márc. 25. 23:08
 1/1 castorp válasza:
Sminkes tényleg nincs OKJ végzettséggel, sminkelést a kozmetikus tanfolyamok keretén belül tanítanak, ami OKJ képzettséget ad, de mivel sok mást is meg kell tanulni és hosszú a gyakorlati képzés, ezért más árkategória. Én az EFEB-nél végeztem ilyet, elégedett voltam velük.
2012. márc. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!