Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lehetek rendőr, nem éppen...

Lehetek rendőr, nem éppen ezen a pályán vagyok?

Figyelt kérdés

most vagyok 10-es egy közgazdasági szakközép iskolában szóval eddig semmi köze nincs a dologhoz. ha elvégzem itt a sulit utána mehetek tovább vagy hogy van ez a dolog?


jah és a másik hogy vashiányom van és a háziorvos azt mondta hogy nem sorozhatnak be és nem lehet rendőr ebben van valami?


2009. febr. 25. 19:28
 1/8 anonim válasza:
20%

mindenki rendőrnek születik csak a többiek tovább képezték magukat ennyi az egész vasat meg kapsz aa méh telepeeen ha kevés van benned

ja és ha jo rendőr leszel akkor kaphatsz még majd olmot iss decsak gojok formájában

2009. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Rendőr bárki lehet akinek sikerül valami sulit kijárnia. Legújabban pest már azzal is tele van plakátolva, hogy romákat meg minden képzettség nélkül is. Várom már, hogy fegyvert adjanak a kezükbe...
2009. febr. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válts háziorvost, azért ez már nonszensz hogy egy orvos ilyet mond. Vashiányra felkellett volna írnia egy gyógyszert amit 3 hónapig szeded és helyre is állt a vasad!! Nem szabad így hagyni a dolgot mert kihullik majd a hajad és rosszul leszel a hőingadozásoktól. Menj vissza az orvoshoz és írass fel gyógyszert, azért ez már durva hogy az orvos nem csinálja ezt magától.... a vashiány 3 hónap alatt mgoldható nem kell keresztet hordani miatta.
2009. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem számít milyen végzetséged van. Közéspiskola után elmehetsz a rendőrtiszti főiskolára. Nálunk a rendőröket ovónőképzőbe íratják, hogy legyen főiskolájuk. Ez olyan, hogy ha rendőrtiszti főiskolád van, nem vesznek fel máshová dolgozni, csak rendőrnek, de bármilyen felsőfokú végzettséggel meg felvesznek rendőrnek. Most nem a rendőrautóban ülő, rendőrruhába cirkáló rendőrökről beszélek, hanem legalább egy nyomozói posztról. Ha csak sima járőr akarsz lenni, ahoz elég egy középiskola.

A vashiányról nekem is az a véleményem, hogy csak vastabletta kell (én Ferrograd Folic-ot szedtem rá-de receptköteles) és helyre lehet hozni. Inkább a kondíció a lényeg, és a jó állóképesség.

2009. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan ha van egy egyetemi diploma akkor nyugodtan jelentkezhetek nyomozónak? Más kikötés nem is nagyon van? Csak mert ugye hiába a diploma, de héát az tűnik jelenleg egy biztos munkahelynek, és barátkozom a gondolattal, jelenleg 35 éves vagyok.

Kinél jelentkezzek?

2009. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt vannak a feltételek, de sajnos 33 év a korhatár:

[link]

2009. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor ezt két évvel lekéstem :-(

Szerintetek egyedi méltányossági kérelmet érdemes írkálni ? ....

2009. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

mindenképpen kell hozzá rendész suli (szakközép)! amugy nem vesznek fel sehova!


ahhoz hogy a rendőrtiszti fősulira tudj jelentkezni ugyancsak kell szakközép, valamint rendőrként kell dolgozni minimum 3 évig!

2009. szept. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!