Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy képezzem még tovább a...

Hogy képezzem még tovább a hangom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és mindenki azt mongya hogy nagyon szép hangom van igaz a nagyon nagyon magas hangokat nem nagyon tudom kiénekelni de ezen javítani szeretnék..de viszont nem találok jó énektanárt tehát magamra maradtam...tehát az a kérdés hogy hogyan képezzem saját mgam??köszi előre isa válaszokat:)
2009. márc. 4. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

HOgy-hogy nem találsz jó énektanárt?Vagyis te magad jobban tudod képezni magad mint egy énektanár?

Ha csak a magas hangokkal van baj,akkor azokat gyakorold,skáláz meg ilyesmi.VAgy kérj segítséget a(suliban)az énektanárodtól.

2009. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán kézenfekvő ötlet, de ha elkezdesz egy hangszeren tanulni, akkor simán fejlesztheted a hangodat is vele együtt. A hangszernek van a legtisztább hangja, ahhoz könnyű igazodni.
2009. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nem úgy értettem hogy jobban tudom képezni magam mint egy énektanár csak nekem az apukám zenész és szépen énekel íyg ő tudja ki a jó és ki a rossz énektanár és ahol lakunk nincsen jó..de viszont mint mindeki tudja sajűt szülővel elég nehéz tanulni mert az mégsem oylan mint egy idegennel ezért kérdeztem hogy ti mit ajánlotok..de azért köszi
2009. márc. 4. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy lehet találni, de a jobbak azért nem ezres / óra ....

Ha a zeneakadémián keresel énektanárt, persze ez a legjobb és legmegbízhatóbb forrás, vagy ha nem találsz, tanácsot mindenképpen tud adni ottani ember, egyáltalán kihez érdemes fordulni. Csak hát ismétlem, 10-ezres nagyságrendben számolj inkább, sztem abszolút csak pénz kérdése.

Kérdés, mi a célod? Megéri? Mert aztán lehet baromi jó hangod, és költhetsz milliókat a fejlesztésére, csiszolgatásra, azért tudni kell, hogy ugye Magyarország nem az igazi ugródeszka, azaz anyagilag mindenképpen bukta sztem, de ...... te tudod.

2009. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!