Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes megcsinálni a 7...

Érdemes megcsinálni a 7 modulos ECDL-t?

Figyelt kérdés

Milyen szintű tudás kell hozzá, hogy egyáltalán belevághasson az ember?



Válaszokat köszi!


2011. ápr. 26. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magyarországon a világon semmire nem jó azon kívül, hogy beleírhatod az önéletrajzodba, hogy neked ilened is van.
2011. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha munkaügyben kérdezném, valószínűleg abba a kategóriába írtam volna a kérdést.
2011. ápr. 26. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Elnézését kérem, őnagysága, csupán bátorkodtam megjegyezni, hogy ezen a szép világon, néhány munkára jelentkezés folyamatától eltekintve, nem akad olyan dolog, amire az említett vizsga sikerrel hasznosítható.
2011. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Érettségin plusz pontokat ad.
2011. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vegyél vissza. Azért kérdezem, mert van benne adatbáziskezelés is meg HTML dolgok, és ahhoz, hogy ezeket sikerüljön teljesíteni, milyen szintű tudás kell hozzá.
2011. ápr. 26. 22:25
 6/11 A kérdező kommentje:
Szóval, érdemes-e tudni az adatbáziskezelést és a HTML szerkesztést, jól jön-e az akár az itthoni gépen, akár a munkahelyin?
2011. ápr. 26. 22:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Harmadik: fölvilágosítalak. NEM AD pluszpontokat SEHOL. Romániában igen, ott - ha jól tudom - kiváltja az infóérettségit(mivel ugyanazt kell tudni hozzá), de Magyarországon nem.


Akkor: csak a vizsga semmit nem jelent. Aki ért az informatikához, az attól még nem fogja tudni biztosan megcsinálni, aki meg meg tudja csinálni, az lehet, hogy semmit nem tud.

2011. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon rég, 15 évesen kezdtem el (most 27 vagyok) az ECDL-t, egy modul hiányzott csak, hogy meglegyen a bizonyítvány.

Szerintem semmit sem ér a papír, végülis csak ismerkedésnek jó a számítógéppel meg a programokkal. Az informatika érettségi már komolyabb tudást feltételez (gyakorlati és elméleti tudást is).


De hogy a kérdésedre válaszoljak a programok magabiztos használata szerintem elég hozzá.

Hogy megéri-e azt nem tudom.. függ attól is pl. hogy hány éves vagy kedves kérdező. (Ha még iskolás, akkor érdemesebb informatikából érettségizni.) Ha munkavállalás szempontjából kérdezed, az is sok mindentől függ. De ha úgy értesz a számítógépekhez, mint én a harangöntéshez (Magyarul, sehogy) akkor egy ilyen tanfolyam kevés lesz, hogy tudd használni, röviden nem lesz elég tudásod.

2011. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak az adatbáziskezelést nem ismerem és a HTML programozást, és utóbbi kiváltképp jól jönne most.
2011. ápr. 28. 22:35
 10/11 anonim válasza:
Az ECDL vizsga nem sokat ér csak egy papírral több lesz a kezedben. Inkább a szoftverüzemeltető tanfolyamot próbáld meg, ott sokkal komolyabb tudás birtokába jutsz. Adatbázis kezelés, HTML, programozás is van benne -sok más mellett-
2011. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!