Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Pályázatíró! Hol lehet ezt...

Pályázatíró! Hol lehet ezt tanulni?

Figyelt kérdés
Az sem biztos, hogy pontosan így hívják ezt a foglalkozást, de nagyon érdekelne hol lehet ezt tanulni. Pl. önkormányzatoknak pályázat írásával foglalkozó pályázatíróra gondolok...
2011. máj. 25. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy alap, rendes foglalkozás el kell még mellé szerintem, mivel ezek csak ilyen kiegészítő képzések. Csak egy ilyennel nem vesznek fel sehova, viszont előnyt jelenthet.

Google: pályázatíró képzés

2011. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszi!
2011. máj. 25. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pályázatíró cégnél dolgozni csak úgy érdemes, ha te vezeted a céget, alkalmazottként nem keresel valami jól. Az emberekben elég nagy tévhit van azzal kapcsolatban, hogy az EU-s pályázattal milyen jól keres a pályázatíró... hát, beosztottként biztos nem. Ráadásul most már túl sok cég van a piacon, túl nagy a verseny, szerintem nem éri meg csinálni. Amúgy kb. bárkiből lehet pályázatíró, akit betanítanak... Ezért is hígult fel nagyon a szakma.

Én csináltam. Soha többet.

2011. máj. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!