Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » AutoCAD középfokú (szoftverüze...

AutoCAD középfokú (szoftverüzemeltetői) vizsga mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Miben tér el az alapfokútól? Milyen nehézségű feladatot adhatnak? Mert 3 feladat van: 2db 2D rajzoz és egy 3D modellt kell készíteni...


köszönöm a válaszokat!


18/F


2011. máj. 28. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ismersz már rajzoló programot, akkor nagyon könnyű utána újat tanulni. Bár az autocad 3d-s részéről azt mondjuk kicsit komplikált, én magam még soha sem próbáltam, mert nálunk nem használják. Egyébként maga a 3 feladat nem tűnik nehéznek, pár napos gyakorlás után valszeg megoldható.
2011. máj. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval az kb az órai feladatokkal megegyezik?
2011. máj. 29. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen órai feladatokat csináltál :) De egyébként én nem csináltam ilyen vizsgát, úgyhogy nem tudom. De ha te már tanultál autocad-et, akkor nem hiszem hogy gondot jelentene.
2011. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tudok tengelyeket rajzolni, különböző "pofás" ábrákat :D

Ma rájöttem hogyan kell fogaskereket rajzolni..

2011. máj. 29. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!