Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nemzetközi érettségi az...

Nemzetközi érettségi az iskolától függ h letehetem-e? Ha külföldre szeretnék menni pl Amerika ott is déli része akkor is nemzetközi érettségi kell hozzá és pontosan miez?

Figyelt kérdés
Mert nem nagyon értem valaki elmagyarázná és amit tud róla leírná nekem mert mindenféleképpen Amerika déli részén szeretnék tanulni és szerinte ez a nemzetközi érettségi szükséges hozzá de pontosan nem tudom h miez és h miből kell letennem és vajon iskolától független és most leszek 9-es szakközép vajon szakközepekre is érvényes a nemzetközi iskola mindenhol lehet vagy csak meghatározott sulikba mert akkor sulit váltanák
2011. jún. 12. 09:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!