Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyibe fog kerülni egy...

Mennyibe fog kerülni egy jogosítvány megszerzése,50ccm ig vagyis moped-re?

Figyelt kérdés
Vizsgákkal oktatással gyakorlattal, összesen??
2011. jún. 28. 10:53
 1/7 Bazinga válasza:
"Az 50 köbcenti alatti motorok vezetésére jogosító M-kategória megszerzésének feltétele a betöltött 14. életév, de az is vezethet robogót, akinek van érvényes B kategóriás jogosítványa." - vagyis akkor egy autós jogsival is vezetheted, de ha még nincs semmilyen jogosítványod, akkor nézz utána ennek az M-nek, ill az A az ami motorra van, minden iskola más áron dolgozik..
2011. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de általánosan
2011. jún. 28. 11:45
 3/7 Bazinga válasza:
úgy tudom a motor olyan 80ezer körül van össz, az autó az meg kicsit drágább (nekem még nincs, csak amiket hallottam ismerősöktöl), olyan 100 körül van
2011. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bazinga válasza:
mindenképp azt javaslom, hogy nem az olcsó a jó! lehet, hogy 60-ért találsz autós iskolát pl, aztán 3x is újra kell próbálnod a vizsgát, amik plusz pénzek (így most nem tudom, hülyeséget nem szeretnék írni, de tuti van egy 10-es a vizsga)
2011. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az "M" kategóriás jogosítvány 70-90 ezer forint között mozog(tankönyvekkel és vizsgadíjakkal együtt,iskolától függően.

Én most csináltam autóra a jogosítványt,a városi vizsgadíj volt 11ezer forint.Ez mindenhol ennyi ha jól tudom.Ha esetleg az oktatód azt tanácsolja,hogy vegyél plussz órákat,akkor természetesen az hozzáadódik.

De én is azt tanácsolom,hogy ne ismeretlen autósiskolához menj és előtte mindenképpen alaposan tájékozódj,mert hát ugye nem kis pénzről van szó.

2011. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
autóra a vizsgadíj nálunk 4700ft..:)
2011. júl. 1. 16:25
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogy akutális-e még, de én 45 ezerért csináltam.
2011. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!