Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Miért van az, hogy egy OKJ-s...

Miért van az, hogy egy OKJ-s képzés egyik iskolában hosszabb, máshol rövidebb, és az egy hétre vetített órák száma nagyjából megyegyezik, de ugyanaz az OKJ-szám és képzés megnevezés?

Figyelt kérdés
Jelent-e ez minőségbeli különbséget? Vagy esetleg a rövidebbnél lespórolnak a gyakorlati órákból? Mert nekem gyakorlati tudás kéne, az elmélettel a tököm tele van, és már tudom.
2011. jún. 29. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy van, hogy aki előtte tanulta a szak alapozó tárgyait azoknak 1 év, akik más területről jöttek azoknak 2 év.
2011. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod :) Igazság szerint amit én kinéztem ott miden képző helyen ahol megnéztem, azt írták, hogy mindegy honnan jött az illető, csak legyen meg a kellő végzettség. De sehol sem volt feltüntetve, hogy rövidebb is lehet, ha rendelkezik a jelentkező az alapokkal.
2011. jún. 30. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor énsem értem...
2011. júl. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!