Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ki szeretné, hogy segítsek...

Ki szeretné, hogy segítsek neki az életvezetésével kapcsolatos kérdései megválaszolására?

Figyelt kérdés
Bármilyen jellegű kérdésre szívesen adok építő jellegű választ, akár fizikai segítségnyújtást is, akinek arra lenne szüksége. Ki kér?
2011. júl. 7. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én kérek segítséget, mert nem tudom mit akarok!
2011. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A fizikai segítségnyújtás mit takar?
2011. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Biztosan ilyen gyurcsókos vagy tihanyi féle távgyógyítást.
2011. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hogy megtaláld az értelmet, dobj el olyan dolgokat magadtól, ami nélkülözhetetlennek tűnik jelenleg.


Fizikai segítség például a költöztetés, kert ásás, vagy ilyenek. :D


Semmi maszlag nincs a segítségemben. Ami jó neked, és én is érzem, hogy jó neked, azt szívesen tenném. ;)

2011. júl. 7. 21:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Fúú.. fiú vagy? Ki kéne festeni a lakásomat, mit fizessek?
2011. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mekkora lakás, kivan-e pakolva, megvan-e az anyag véve, eszközeid vannak-e, és hol laksz? Szívesen segítek festeni. azt pont úgyis szeretek. csak kaját adj ;) hogy legyen erőm :D
2011. júl. 7. 21:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Megvan minden, teljesen kipakolni nem tudok mit szeretnél kajálni? Azt főzök!
2011. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
alap kaja sok kenyérrel simán megteszi, van takarófóliád? hol laksz? privátba írj, és segítek szívesen ;)
2011. júl. 7. 22:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Segíts nekem is, mert fogalmam sincs, mit akarok. Írj majd üzit, ha van kedved. :)
2011. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
egy e-mailt írhatok neked? az itt használt mail címed él, tehát privát mailt küldhetek neked?
2011. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!