Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mire megoldás a online társker...

Sasasa3636 kérdése:

Mire megoldás a online társkereső oldal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
a magányra
2011. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De a helyesírásodat nem javítja, ez bizonyított.
2011. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem semmire. Nagyobb eséllyel lehet nyerni a lottón, mint ezeken társat találni.
2011. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 knifemaster válasza:
83%
Ingyen dugásra...
2011. aug. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, ha lány vagy akkor simán jó lehet bármire. Ha fiú akkor időelbaszásnak jó, de sosem fogsz elérni semmit. Ha lány vagy kapsz napi 375 e üzenetet, de a legtöbb ronda érdektelen pasitól, vagy olyantól jön aki csak dugni akar. Ha férfi akkor elküldesz naponta 50 üzenetet a létező összes stílusban és egyikre sem érkezik válasz. Igazából a társkereső oldal az ahová a középszar lányok járnak növelni az egójukat, és a fullos luxuskúrvák árulni a szolgáltatásaikat. Meg akad 1-2 30 és 40 közötti szingli akikkel össze lehet hozni egy egy ingyen dugást de rengeteg munka...


Inkáb chatelj www.chat.hu akármit is keresel sokkal előbb megtalálod, bár ez is melós, de ez élvezhetőbb..

2011. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Én éveken át így csajoztam. Majd a végén így nősültem. Szóval nem kell alábecsülni!

Az átlag annyira retek bunkó, hogy ha vki normális, komoly esélye van.!

2011. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hangszoros válasza:

A 09 46 osnak

Jól látod a kérdést.

Kíváncsi leszek az ajánlott linkcimen mi van

2011. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hangszoros válasza:

Anno vagy 20 éve újságban csupa negatívval felruházva magam,

kerestem a párom. Vagy 15 évig lett így barátnőm.Baromi jól főzött, nem is értem miért hagytam elmenni. Furcsa módon volt "kapás" Egyszerre 4 nővel hetyegtem. Volt mikor 3al mentem Oldbojsra táncolni. 2-en a mai napig jóba

vannak. Verbálisan velem is.

A kérdésre: Valahogy nem az igazi ez az online társkereső. Vagy csak megöregedtem? (62f)

2011. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van értelme de nagyon kicsi :///
2011. aug. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!