Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek megérné erre a...

Szerintetek megérné erre a tanfolyamra jelentkezni? Mi a véleményetek erről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Találtam egy hirdetést a neten, ami egy 2 féléves újságírói tanfolyamot hirdet. 3- féle kategóriából lehet választani: magazin újságírás, online újságírás, és bulvár újságírás. Szerintetek melyiket éri meg választani, ha egyáltalán megéri? Egy félévre 180 000 Ft a tandíj, a második félév szintén. A tanfolyam legjobbjainak egy félév árát visszatérítik. Igazából én még gimis vagyok, de már most keresgélek. Azt sem tudom mit kezdjek magammal, fogalmam sincs merre induljak. Ha leérettségiznék, és elvégeznék egy ilyen tanfolyamot, akkor ebből jól megtudnék élni? Tudnátok olyan tanfolyamokat, képzéseket mondani amiknek van jövőjük?


Nagyon örülnék, ha valaki segíteni tudna nekem, legalább egy keveset. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Minden jót kívánok, sziasztok!:)


2011. aug. 10. 10:30
 1/2 A kérdező kommentje:

bocsi, lemaradt a link:


[link]

2011. aug. 10. 10:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Végülis Magyarország egyik vezető médiavállalata... de én akkor is sokallom a 180.000 Ft/félév tandíjat. Mondjuk jónak tűnik a képzés leírása is...

Hányadikos vagy? Mikor vágnál bele? Mert az írják, akkreditálás folyamatban, és ha akkreditálnák, mire elkezded, akkor jobb lenne. Többet ér az a papír, amit akkreditált képzés keretében szerzel.

2011. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!