Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » KRESZ? JOGSI? Belefér? (olvass...

KRESZ? JOGSI? Belefér? (olvassátok a részleteket)

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) Most fogok nyelvvizsgázni angolból...éshát mivel nyolcadikos vagyok nemsokára felvételim is lesz. A nyelvvizsgám időpontaj október eleje. Szerintetek beleférne a tanulás kreszre,egészségügyre ?:D Ha igen, akkor itthon hogyan tudnám ezeket ugy megtanulni, hogy nem járok el? Ha van netes oldal akkor kérlek írjatok. Előre is kösz!:)
2011. szept. 13. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
nyolcadikos? Akkor olyan 14-15 év körül lehetsz. Elvileg jogsit 16 vagy 17 éves kortól lehet szerezni, de lehet én tudom rosszul.
2011. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kresztanfolyamra legjobb tudomásom szerint be kell járni és végig kell ülni.
2011. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs, de kihagytam, hoyg robogóra :)
2011. szept. 13. 20:59
 4/4 anonim válasza:

Elvileg kötelező -lenne- az elméleti oktatáson való részvétel.

Azért írtam, hogy lenne, mert vannak olyan iskolák, ahol le lehet beszélni, hogy ne kelljen bejárni.

Bár szerintem ez csak a sokadik jogosítványnál ajánlatos.

De mivel neked ez lesz az első jogosítványod, így szerintem oldd meg, hogy be tudj járni.

Jobb, ha elsőnek az oktatótól hallod és ha nem értesz valamit ott rá is tudsz kérdezni és normálisan elmagyarázza.

2011. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!