Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Webcamos oktatás (gitár)?

Descence kérdése:

Webcamos oktatás (gitár)?

Figyelt kérdés

1: Remélem jó a kategória.

2: A kérdés rendesen leírva: Valaki venné a fáradságot, hogy webcamon keresztül megtanít gitározni?? Már régóta szeretnék megtanulni, csak nincs pénzem tanárra, és már a hangolásnál elakadok ha egy weboldal/oktatóvideóról szeretnék tanulni :S


2011. szept. 17. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért van egyáltalán szükséged tanárra? A hangoláshoz nem kell videó.
2011. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A hangolást úgy értettem, hogy az egyik oktatóvideóban az volt, hogy a csávó megpengetett egy akkordot, és már úgy szólt, mint a rockszámokban. (Ennek így mennyi értelme van? Mármint a mondatnak?)
2011. szept. 17. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, értelme van, de azért megpróbálom értelmezni...


Gondolom, akkor problémát jelent meghallani, amgasabb, vagy alacsonyabb-e a hallott hang a gitárodéhoz képest. Ezen segít egy hangológép, de ha van mikrofonod, számítógépes hangolóprogram is tud segíteni.

2011. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem így értettem :D A hallásommal nincs hiba, 10 éve zenélek(igaz más hangszeren). Ha gondolod megkereshetem.....de ha jól emlékszem, az Alapi István féle Gitársuli volt a címe (nem biztos, de ilyenre emlékszem) Amúgy, van hangológépem.
2011. szept. 17. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van hangológéped, akkor mi a probléma? Keress rá és jegyezd meg a húrok nevét, majd a legmélyebb húrt kezd el hangolni. Nekem olyan a gépem, hogy zölden világít, ha okés. Én se régóta kezdtem gitározni, de hangolni segíthetek, akár webcamon is, ha gondolod írj üzit.
2011. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha megnézed azt az Alapi féle videók közül a 2.-at, akkor láthatod, hogy mire gondoltam. Megpengetett egy húrt, és már úgy szólt, mint a koncertfelvételeken. Ez az amit nem értek, hogy hogyan kell beállítani. Amúgy egy ilyen gitárom van: [link]
2011. szept. 18. 08:36
 7/8 anonim válasza:

Mi az, hogy "Valaki venné a fáradságot, hogy webcamon keresztül megtanít gitározni??"


Talán: legyen szíves valaki segíteni! / tudna valaki segítséget nyújtani?


pff

2011. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Köszönöm a haszontalan válaszodat, és igen, figyelmetlenségből adódóan kissé bunkóra sikeredett az egyik mondat, ezért elnézést kérek.
2011. szept. 19. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!