Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » "B" kategóriás jogsinál...

"B" kategóriás jogsinál hányszor lehet pótvizsgázni forgalomban való vezetésből?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 18:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Asszem 5x. Utána pálya alkalmassági,ha jól tudom
2011. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól tudja az előző, 5 bukás, aztán PÁV.
2011. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
megelőzendő mind az öt bukást, esetleg oktatócsere?
2011. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
5x mehetsz,az ötödiknél már két vizsgabiztos lesz,ha az se sikerül alkalmassági.
2011. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
71%
Szerintem aki 5x megbukik az ne nagyon akarjon részt venni a forgalomban.
2011. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Igen 5x. Nekem sajnos van ismerősöm, aki az 5. után verekedte át magát rajta és vezet. Nem szívesen lennék az utakon, amikor ő. :S
2011. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A választ nem tudom. Én idáig 3X buktam, és mondhatom, hogy nem mérvadó. Van aki már először fizet, van akinek mázlija van. Én első két alkalommal egy műszakilag alkalmatlan kocsin vizsgáztam (csak a kuplung nem működött meg a kézifék a fontosabbak közül), utána pedig benzinesre váltottam, és azon a vizsgán nagyon izgultam azért vágtak el.


Persze nem állítom,hogy őstehetség lennék, de nem hiszem, hogy rosszabb egy átlagos tanulónál.

2011. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 glaslo1 ***** válasza:
0%

Javaslom a kerékpárt, valamint a tömegközlekedést, nem kevésbé a gyaloglást!!!!!!!!!!!!!!!!

---Így is van gond bőven az utakon, nem igazán hiányoznak a "bukott diákok"-------sok sikert---

2011. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Ha így kezded, félek. Merre fogsz járni?
2011. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Ilyen sokszor nem szoktak azért buktatni..

Lehet, hogy egy-egy embert (leginkább fiatalokat) meghúznak egyszer-kétszer, de nekem eddig minden 17-18 éves barátomnak sikerült a jogsija!

Persze lehet, hogy valaki olyan szerencsétlenül jár, hogy minden vizsgáján vét egy kis apró hibát, amire érzékeny a vizsgáztató, és meghúzza..ez lehet olyan "hiba" amit amúgy mindenki elkövet nap mint nap, de hát ugye a vizsgán nem szabad! Egy vizsgához néha szerencse is kell! :)

Viszont az is igaz, hogy hogyha valaki nagyon sokszor bukik, akkor annak érdemes elgondolkoznia azon, hogy valóban jó e, ha neki van jogsija...

2011. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!