Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Autósiskola tanfolyamra...

Autósiskola tanfolyamra mennék de kétségeim vannak? Vajon belekezdjek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, november 25.én töltöm be a 17et. Most tanfolyam indul október 6.án az egyik autóssuliba, de nem tudom beválalljam-e. Nem azzal van a gond, hogy nem tudnánk kifizetni hanem sűrű a hetem, stb...pl kedden szerdán 8órám van, ha hazaérek 4re 8ig tanulok...de igazából lenne kedvem hozzá. Majd érdeklődünk, de addig is vki mondja meg milyenek is ezek a tanfolyamok..kb heti hányszor van és meddig tart az elméleti, és ha októberbe elkezdem mikor lesz az elméleti vizsga? meg ilyenek..

Velem am csak az a baj hogy hamar elfáradok, mikor hazajövök már alig van erőm tanulni...am is összvissz 47kiló vagyok XD na szóval bennem meg van az akarat..csak anyum is aztmondja hogy nehogy a tanulás rovására menjen...


2011. okt. 1. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell 17 éves korban jogsit szerezni. Halaszd nyárra, akkor egy intenzív tanfolyamot is vállalhatsz.
2011. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nyáron a középfokú angol nyelvvizsgára kell készülnöm:S
2011. okt. 1. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindent nem lehet. :-)
2011. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dettó így voltam. :D

Én is novemberben kezdtem. Nagyon sűrű volt a programom, így jól elhúzódott, áprilisban lett meg a jogsim, úgy, hogy minden elsőre sikerült.

Szerintem ez olyan dolog, hogy ha szeretnéd, akkor találsz rá időt :) Akkor fogsz menni vezetni, ha ráérsz. Nem azt mondja az oktató, hogy kedden 5re gyere, hanem mondjuk, hogy neked mikor lenne jó...

Szerintem vágj bele bátran :)

2011. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld meg minél előbb.

Én is most csinálom, kresz már megvan, most kezdtem vezetni, és egyáltalán nem olyan nehéz, mint amilyennek tűnik, nem terhel le feleannyira sem, mint egy nyelvóra pl.

Én jelenleg dolgozok (hétfőtől péntekig reggel fél 8-tól min. 3-ig), heti 2x2 órát németezek, levelezőn suliba járok (csütörtök, péntek este 11-re érek haza, és szombaton is megyek reggel 8-ra), és még szakdogát is írok....

Ezt nem panaszkodásból mondom, hanem hogy tanulj a hibámból, és ne hagyd az utolsó pillanatra a jogsit, mint ahogy én. Nekem azért jöttek össze így a dolgok, mert váratlanul kaptam állásajánlatot, ezért mentem át levelezőre, szóval soha sem tudhatod, hogy mi lesz 1-2 év múlva, jogsi meg tényleg akármikor kellhet. Nekem is elsősorban azért kell, mert kocsi nélkül elég körülményesen tudok bejárni dolgozni...


Szóval szerintem vágj bele, aztán ha nem bírod az iramot, abbahagyod, ha jól tudom, pár hónapra fel lehet függeszteni a jogsitanulást.


sok sikert!

2011. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy elméleti tanfolyam nem fontos, ha ennyire nincs időd, maximálisan fel lehet úgy készülni, ha megveszed a könyvet (a legújabbat, mert évről évre változik a kresz), és gyakorlod a tesztprogramot.
2011. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bele fogok kezdeni, holnap megyek és kitöltöm a jelentkezési lapot, hétfőn megyek alkalmassági vizsgálatra, és arról is volt szó h az órák péntek-szombaton lesznek így lehet nem lesz annyira megterhelő:) várom már nagyon h a jogsi a kezembe legyen:D
2011. okt. 5. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!