Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Állatkerti állatgondozó...

Vandalexa kérdése:

Állatkerti állatgondozó szeretnék lenni. Létezik olyan tanfolyam amit el lehet végezni levelezőin? Persze Budapesten. (Vagy Veszprém megyében. ) Mindenhol kerestem már de nem találtam semmit.

Figyelt kérdés

2012. jan. 3. 23:02
 1/4 anonim válasza:

én úgy terveztem h ha nem vesznek fel az orvosira akkor elmegyek zoológusnak (aki az állatok viselkedésével foglalkozik) vagy biológusnak (aki az állítokat tanulmányozza) és elmegyek egy állatkertbe dolgozni és mellette levelezőn elvégzem az állatorvosit.


ezen alapján téged melyik érdekel jobban zoológus vagy biológus? mindkettő jó, de sztem az állatkerthez jobban illik a zoológus. csak ha jól tudom összevonták a biológussal. február 13 kell leadni a jelentkezéseket ás utána tudja mindenki biztosra h a továbbiakban mik lesznek a lehetőségek.

ajánlom a www.felvi.hu -t és akár írj is nekik!

2012. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.Jelenleg most fodrásznak tanulok.Ebben az évben fogok végezni.

De jobban szeretem az állatokat.:)

2012. jan. 9. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Első.:) A biológiának csak egy része ami állatokkal foglalkozik.Az állatok viselkedését leginkább az etológusok kutatják.Az állatorvosit pedig levelezőn nem lehet elvégezni,csak nappalin.


Kérdező. Az állatgondozóhoz nem kell diploma.Amit az első írt ahhoz igen.Sajnos arról nem tudok,hogy hol,mikor indul és milyen formában.Pedig már kerestem én is.

2012. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és első még annyit,hogy ahhoz,hogy zoológus legyél előbb elkell végezni egy biosz szakot.Majd csak utána mehetsz tovább arra,szal alapszak után kell még végezni a mesterszakot.

Tehát ahhoz,hogy állatgondozó legyél egyáltalán nem kell se biológusnak,se zoológusnak lenned..:D

2012. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!