Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A leendő tűzoltókat hogyan...

A leendő tűzoltókat hogyan készítik fel azokra a nem mindennapi látványokra amik várják őket például egy műszaki mentés során?

Figyelt kérdés

Gondolok ilyenre hogy hullát kell kiszedni egy roncsból, égett testet. Vízihullát hoznak ki a vízből.

Mi van akkor hogy ha a tűzoltó meglátja és rosszul lesz, elájul?

Ezt hogy szűrik ki hogy hogy reagál egy ilyen esetre?


2012. jan. 5. 19:25
 1/5 anonim válasza:
Beviszik őket boncolásra egy párszor.
2012. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez biztos vagy csak blöfföltél?


Ez nem lehet nagy dolog. Középiskolások is mennek boncolásra, sőt az orvosok holttesteken tanulnak.

2012. jan. 6. 11:15
 3/5 anonim válasza:

Nem blöfföltem, egy tűzoltó haverom mesélt róla. Középiskolában engem nem vittek boncolásra, nem tudom te hova jártál. De szerintem nem durvább egy égett testet, vízihullát kiszedni, mint látni ahogy kiszedik valaki agyát stb.

Haveromat egyedül a gyerekek holttestei rázzák meg, többivel nincs gondja.

2012. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem voltam boncoláson de van olyan haverom aki a középiskolai osztályával ment.
2012. jan. 6. 14:03
 5/5 anonim válasza:
Úgy van ahogy az előttem szóló mondta! A képzés során boncolás(okra) viszik a tanulókat, meg mindenféle videókat, képeket néznek valós káresetekről. Ha pedig valaki idő közben rájön h. nem bírja, és ez nem az ő hivatása akkor leszerel!
2012. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!