Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fogtechnikus képzés! Mennyire...

Fogtechnikus képzés! Mennyire hiányszakma itthon, illetve külföldön? Mennyi a kezdőkeresete? Pesten tudtok egy jó nappali képzést?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 20:11
 1/2 anonim válasza:
Üdv 2 éve végeztem. A kereset darabszámra megy. Amennyit keresel, amennyit megcsinálsz. Van, h a minimálbér sincs meg. Máshoz nem értek, ezzel a szakmával nem igen vesznek fel máshova. Főnökként nagyon sokat kereshetsz, de a gépek ára 10M körül van. És kell orvos is, aki veled dolgoztat.M.O-on sok a munkanélküli fogtechnikus. Főleg a mostani helyzet miatt. Külföldön lenne rá igény, de sok helyen csak akkor vesznek fel, ha itthon szereztél min 3 év tapasztalatot. Meg ott olyan gépek anyagok vannak, amik itt 10-15 év múlva lesznek. Meg nagyon fontos a nyelvtudás és a szerencse. Kérdezz bátran, ami érdekel.
2012. febr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! köszönöm a válaszod! azt hiszem lemondok erről a képzésről, mert nagyon sok bukója van...

először is pesten nem találtam isolarendszerű képzést, nekem meg nincs pénzem kifizetni a tanfolyamot, plusz ha nem jön be sokat bukok... :( ráadásul vidéki is vagyok, időm meg alig lenne dolgozni úgyhogy választok valami mást :)

2012. febr. 10. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!