Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Sportmasszőr OKJ képzésre...

Sportmasszőr OKJ képzésre csak az jelentkezhet, akinek van gyógytornász egyetemi végzettsége?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 17:07
 1/4 anonim válasza:
Természetesen nem, az OKJ képzés alacsonyabb szintű.
2012. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert azt hallottam, hogy erre az Okj képzésre csak az jelentkezhet, aki végzett gyógytornász. Ezek szerint semmi nem igaz ebből?
2012. márc. 22. 23:54
 3/4 anonim válasza:

Az OKJ-s képzés valóban alacsonyabb szintű, nem igazán hallottam róla hogy diplomához kötnék, viszont az OKJ-s képzések esetében a feltételek különbözhetnek (intézmény függő).

Viszont ha tényleg egy sportmasszőr képzés kér diplomát, akkor az már nagyon profi oktatás, és a szakma egy mellékága, arra specializálódsz. Ez esetben nyilván már nagy tudással, és gyakorlattal rendelkezel. (Főként ha kapsz pl egy vízilabda-csapatot hogy őket masszírozd- még jól is keresel vele...)

2012. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógy- és sportmasszőr
2019. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!