Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ki ismeri ezt a vezetés...

Ki ismeri ezt a vezetés oktatót? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Valaki ismer Siklósi Jánost? Jó oktató? Tapasztalatot + jó tanácsot tudnátok írni? Köszönöm előre is! :)
2012. márc. 13. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

nem

nem

nem

nem

nem+nem

nincs mit.

2012. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egész jó, csak kicsit goromba...
2012. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 m.Lelle válasza:

Szia!

Szerintem egy nagyon jó oktató, érdemes nála tanulni vezetni!! nem tudom, az előző hozzászóló kiről beszélt, mert a gorombaságot nem lehet róla elmondani. Sőt nagyon humoros, kedves, gyakran biztat és nagyon jól magyaráz! én nagyon szerettem hozzájárni és meg is érte. Bármi kérdése van az embernek, rögtön elmagyarázza és akár többször is. Nagyon türelmes és rengeteg jó tanácsot/ technikát mond, mind a vezetésről magáról, mind a parkolásokról. Szóval összességében, nekem nagyon tapasztalataim vannak vele.

Ha hozzá megy az ember, jó hangulatú órákra számíthat! :)

Csak ajánlani tudom!!!

2013. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lévai E. válasza:

Kedves Kérdező!


Csak jó tapasztalatot tudok írni, az egyik legtürelmesebb és legkedvesebb ember akivel valaha találkoztam és semmilyen szakmai kivetnivalót nem hagy maga után. Élmény volt vele vezetni, mindig kérdezhettem, soha nem emelte fel a hangját, azért vagy ott, hogy tanulj.

Az előttem Siklósi Jánost "gorombának" nevező válaszadót sajnos nem értem, mert tényleg soha nem volt egy rossz szava sem. A kritikája konstruktív és abszolút kedves. Tanít, soha nem bánt vagy gorombáskodik. Partnerként dolgoztok együtt, nagyon jó hangulatban és személyszerint azért merek a forgalmi vizsga után már egyedül teljesen nyugodtan és magabiztosan autóba ülni, mert tudom, hogy megtanított vezetni és odafigyelni megfelelően a forgalomra.

Hiányzik a közös munka, köszönöm neki!

2013. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!