Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jár/t-e valaki a Doctoris...

Jár/t-e valaki a Doctoris Kft. (adultustanoda) által szervezett bármilyen OKJ-s tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Most szeretnék jelentkezni egy képzésükre, de egy kissé bizalmatlan vagyok, mert elég drága és még csak tavaly január óta léteznek, se honlapjuk, se céges e-mail címük nincsen :-( A google is csak a hirdetéseiket dobta ki, semmi más infót
2012. ápr. 2. 18:42
 1/2 anonim válasza:
Szia! én is szeretnék oda jelentkezni, láttam a hirdetéseiket, de nem tudom, hogy jó ötlet e. Nem hallottam róluk, igazából én sem találtam a honlapjukat, ami nem feltétlen jelent rosszat, de kételyeket támaszt az emberben a dolog, hisz több mint egy éve működnek, de nincs saját honlap és céges mail cím. Én beszéltem telefonon az egyik oktatóval, elég korrekt volt. Nem tudom, de ha nem kapunk hivatalos papírokat a beíratkozásnál, vagy a fizetésnél, akkor biztos bibi van.
2012. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen én járok!!Mostanában szűnhetett meg a weboldal,de ez egy abszolút korrekt cég.Számlaképesek és a cégük is bejegyzett.Az oktatónő nagyon profi, szuper jól magyaráz.Csak ajánlani tudom nem fogjátok megbánni.Sok sikert!
2012. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!