Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Büntetés-végrehajtási felügyel...

Büntetés-végrehajtási felügyelői OKJ-vel mit lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett gondoltam, hogy elvégzem, elég határozott vagyok és magabiztos, ezért gondoltam, hogy dolgoznék börtönben. De pontosan miket lehetne vele csinálni? Csak sima börtönőr? (lány vagyok)
2012. ápr. 8. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen tanfolyamra csak úgy nem kerülhetsz be. Először is valamelyik bv intézetbe kell benyújtanod a pályázatodat valamelyik meghirdetett állásra - ezután esetleg behívnak egy személyes beszélgetésre, ezt hívják előszűrésnek, aztán ha ezután is megfelelőnek tűnsz, kezdődik a szigorított nemzetbiztonsági átvizsgálás, az alkalmassági vizsgák. Ha ezeken is megfeleltél, akkor munkaszerződést kötsz az egyik bv intézettel, majd részt veszel egy 4 hetes alapképzésben. Ezután fognak beiskolázni úgy, hogy közben már dolgozol valamelyik beosztásban.
2012. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!