Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nekem most milyen kategóriára...

Nekem most milyen kategóriára kell mennem? (jogosítvány)

Figyelt kérdés

[link]

Van 5 alkategória az oldalon. Fogalmam sincs, hogy melyik vonatkozik rám, van B kat. jogosítványom és 21 éves is elmúltam. Akkor is a legkisebbel kell kezdenem (A1) vagy egyből mehetek sima A kat.-ra?

Köszi előre is!


2012. ápr. 9. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak kombinált sima Nemzetközi és Nemzeti illetve alkategóriák + szakvizsga! :)


Ha te autóra szeretnél csak jogosítványt és nem szeretnél sofförként mondjuk buszozni vagy teherautózni csak a saját kocsidat vezetni akkor a


"B" KATEGÓRIA kell neked A1 M kategória stb.. nem kötelező megszerezni ha nem akarsz motorozni ezek motoros kategóriák!


B kategóriára kell jelentkezned és ennyi :)


Remélem tudtam segíteni sok sikert!

2012. ápr. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elnézzést férre olvastam az egészet! :)


Ha el multál 21 éves akkor mehetsz a Korlátlan A kategóriára még egyenlőre nem változott a jogszabály igen! :)


Psziolofia és PÁV sem kell simán mehetsz nagy A kategóriára! :)


A1 nem kötelező!


De B mellé kiegészítőben meg lehet csinálni szerintem felesleges akkor inkább a korlátlan nagy A ra menj ! :)


Sok skiert és bocsi a férre olvasásárt késő van ennyi sok sikert! :)

2012. ápr. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!